دبستان رهیار- شعبه عدل

دبستان پسرانه غیر انتقاعی رهیار شعبه عدل در سال تحصیلی 91 -92 راه اندازی شده و فعالیت آموزشی خود را در  تهران ،بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از تقاطع همت، خیابان خوش طینت، پلاک 69 آغاز کرده است. این واحد از موسسه رهیار از نظر امکانات آموزشی مجهز به آزمایشگاه های ریاضی, علوم و کامپیوتر می باشد. در این موسسه هماهنند دیگر شعب رهیار برنامه آموزش زبان انگلیسی از برنامه های کلیدی آموزش تلقی می گردد.  برنامه های جانبی در نظر گرفته شده برای دانش آموزان در این شعبه شامل برنامه های تفریحی اردو, نقاشی, هنرهای دستی و موسیقی است که در قالب برنامه های هدف مند و برنامه ریزی شده انجام می گیرد. 
در این شعبه نیز، مطابق با روال تعریف شده برای شعب رهیار امکانات پیشرفته آموزشی در کنار فضاهای مناسب برای برنامه های آموزشی تدارک دیده شده است. کتابخانه با فضای ویژه مطالعه، سالن غذاخوری مدرن و کاملا بهداشتی و برنامه غذایی تدوین شده با نظارت کارشناسان تغذیه و همچنین امکانات مناسب ورزشی برای رشته های مختلف ورزشی از جمله این امکانات به شمار می روند. 
کادر و پرسنل آموزشی این شعبه پرسنل آموزش دیده شده و قوی در حوزه آموزش بوده و تلاش دارند با مشارکت دانش اموزان بهترین نتایج را در زمان آموزش کسب کنند.  ساعات کاری این مدرسه از 7:30 دقیقه صبح لغایت 15 بوده و دانش آموزان می بایست این زمان را در مدرسه سپری کنند. 
 

آخرین اخبار


مجموعه فعالیت های دوره ای دبستان رهیار شعبه عدل
مجموعه فعالیت های دوره ای دبستان رهیار ش...

به اطلاع می رسانیم مجموعه ای از تمرینات و سؤالات دوره ای جهت استفاده ی...

نمایشگاه کتاب دبستان رهیار شعبه عدل
نمایشگاه کتاب دبستان رهیار شعبه عدل

نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان، با هدف آشنایی بیشتر دانش آموزان با کتاب ه...

ادروی شهرک رهیار دبستان رهیار شعبه عدل
ادروی شهرک رهیار دبستان رهیار شعبه عدل

اردوی شهرک رهیار، با هدف ایجاد بستری جهت تجربه ی مهارت هایی از زندگی، ...

 
Top